YENİ YAPILAN KASIMPAŞA ÜST GEÇİDİNİ MUHALİFLER BİLEREK BOZUYOR

Menemen’de yapım süresi ve maliyeti tartışma konusu olan Kasımpaşa üst geçidi 8 Haziranda muhteşem bir açılış ile Menemen halkının kullanımına açıldı.

30 yıl önce Konak Meydanı’ndan sökülüp getirilen ve artık kullanılamaz hale gelen üst geçit yıkılarak yerine yapılan yeni modern üst geçidin açılışına,CHP İzmir Milletvekilleri Kamil Okyay Sındır ile Sevda Erdan Kılıç, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Özuslu, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, Eski Menemen Belediye Başkanı Kadir Yıldırım, CHP Menemen İlçe Başkanı Turan Erdoğan, Menemen Belediye Meclisi Üyeleri, STK Başkan ve Yöneticileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Aksoy: “İş yapmak için seçildik ve biz de iş yapıyoruz” dedi fakat başkan Aksoy’un iş yapmasını Menemen’de istemeyen bir kesim var.

Menemen Belediyesi şikayet hattına, Kasımpaşa üst geçidi çalışmıyor diye onlarca şikayet geliyor ve bu olay Sosyal Medya’da hemen sahte hesaplardan ve muhalif kişiler tarafından gündeme getirilerek bir akım içerisinde gündemde tutuluyor.

Yaptığımız araştırma neticesinde Menemen Kasımpaşa üst geçidi yürüyen merdivenleri bir faal sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Lakin art niyetli kişiler Menemen Belediyesini itibarsızlaştırmak için, yürüyen merdivenlerin acil durumlarda kullanılmak üzere bulunan stop düğmelerine basarak yürüyen merdivenlerin mekanik çalışmasını durdurmak sureti ile çalışmasını engellemektedir.

Herşeyden önce yapılan hizmetin Menemen Halkına yapılmış olduğunu düşünmek lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir