Halkçı Başkan Serdar Aksoy, Halkı Sosyal Medyadan Engelliyor.

Göreve geldiği günden beri Halkçı başkan Serdar Aksoy olarak kendini lanse ettiren Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy göründüğü üzere kendisini seçen menemen halkını sosyal mecralardan engelliyor. Başka kişisel hesaplarından Menemen life haber hesabı olan Gerçek Gündem Menemen sosyal medya hesabını engellerken halkı ise engelleyip gönderilerine yorum yapmayı kısıtlıyor.

Devrimci başkan Terzi Fikri çıkısı ile her defasında Halkçı başkan olarak lanse edilen Serdar Aksoy bölgesinde oy aldığı vatandaşlarını sosyal medyadan engelleyerek büyük bir gaflete düşmüş görünüyor.

Serdar Aksoy seçim sonrası ben Menemen halkının başkanıyım halk arasında ayrım yapmam derken süreç kişileri sosyal medya hesabından engelleme pozisyonuna kadar geldi.

Kişilerin eleştirilerini görmek istememesinden kaynaklı engellediğini düşünülen vatandaşlar ise haber sitemize sosyal medya aracılığı ile iletişime geçerek durumdan sitemkar oldu.

Menemen Belediye Başkanı Sayın Serdar Aksoy yaptığımız doğru haberlerden kaynaklı olacak ki Sosyal Medya hesabından Haber sitemizin sosyal medya hesabını engellemiştir.

Günümüz teknolojisinde siyasetin en etkili ve eleştirel mecrası olan sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan kullanıcılar, siyasetçilere ulaşmanın ve irtibat kurmanın en etkili yolunun sosyal medya olduğunu çok iyi biliyor. Bunu bilen siyasetçiler ise yaptığı icraatları ve güzel haberleri seçmenlerine sosyal medya aracılığı ile iletiyor. Hal böyle olunca eleştirelerinde hedefinden kaçmak bazen imkansız olabiliyor.

Nacizane fikrimiz Halkı eksisiyle artısıyla saygı ve sevgi çerçevesi kapsamında her yerden kucaklamak gerektiğidir.

Sevgili Başkanımızın yaptığı bu yanlıştan tez zamanda döneceği kanısında ısrarcıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir