DURMAZ BAYRAKTAR DOĞRUYU SÖYLEDİ DİYE SİNDİRİLMEK İSTENİYOR.

CHP İzmir milletvekili Murat Bakan, Durmaz Bayraktar’ı sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım nedeniyle mecliste şikayet etti.

Bağımsız ve tarafsız haberciliğin bir görevi olarak bizlerde düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Durmaz Bayraktar’ın yapmış olduğu eleştiriyi  bir hakaret olarak gösterip, Devlet memuru vasfını kullanarak sindirilmek ve algı yaratılmak isteniyor. Durmaz Bayraktar’ın yapmış olduğu paylaşımda belediyenin açıklamasına her vatandaş gibi tepki vermek en doğal hakkıdır. Seçim kaybetti diye, 9500 oy fark yedi diye normal bir vatandaş gibi yorum yapamaz kendi düşüncesini savunamaz diye bir seçenek olamaz. Durmaz Bayraktar her vatandaşın yapabileceği gibi sosyal medya hesabında belediyenin “iller bankasından gelen ödenekten %50 civarında bir kesinti yaptı” söylemine cevap vermiştir.

Gördüğümüz kadarıyla sloganları “TARAFSIZ HABERCİLİK” olan yerel gazete ve internet haber sitelerine bu operasyon emri verilmiş gibidir. Madem her haberde 9500 oy fark yiyen Durmaz Bayraktar hazmedemediği için saldırdı diyorsanız önce bir kendi partinize bakın. son 9 yılda 9 büyük seçim kaybeden Genel Başkanınız o zaman hiç konuşmasın. Eğer Durmaz Bayraktar yalan söylüyorsa, iller bankasından gönderilen ödenekte kesinti varsa çıkarır bunları belediyenin hesabından kalem kalem dekontlarla ıspatlarsınız.

Haberciliğin dürüst ve tarafsız olması taraftarıyız.

Haberimiz tarafsızlığımızın kanıtır. Diğer gazeteleri ve internet haber sitelerini tarafsız haberciliğe davet ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir