Başkan AKSOY muhtarlar ile sabah kahvaltısında buluştu.

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, menemen muhtarlarıyla Emiralem Engelsiz Yaşam Merkezi ve Çilek Kafe’de bir araya gelerek kahvaltı yaptı.

Muhtarlar ile Menemen için yapacağı çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Serdar Aksoy, Menemen’e kaliteli bir şekilde hizmet etmeye devam etmek amacıyla sık sık bir araya geleceklerini vurguladı.

Sosyal medyada paylaşılan buluşmanın fotoğraflarına menemen halkı tarafından yoğun ilgi ve alaka gösterildi. Bu tür görüşmelerin halkın gözü önünde kamuya açık alanda yapılması ve halka sosyal medya aracılığı ile servis edilmesi ise takdir edildi.

Önceki dönem belediye başkanları döneminde bu tür işler ve görüşmelerin halka kapalı, kameralardan uzak ve kimsenin ruhunun duymayacağı şekilde yapılması ise tekrar hatırlandı. Önceki dönem belediye başkanları döneminde halkın ağzında “baksana başkan yine muhtarları alıp Kıbrıs’a oteline kumar oynamaya gitmiş” söylemleri  yılda iki üç kere tekrarlanır ve Menemen Halkının ağzında bir tekerleme olarak yerini alırdı.

Biz Menemen Life Haber olarak bu tür buluşmaların görüşmelerin halkın içinde, halka açık ve halka durumun servis edilmesi taraftarıyız.  SEN BÖYLE DÜRÜST OLDUKÇA MENEMEMEN’DE SENİ SEVECEKTİR.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir