AKSOY ANKARA’YA HESAP VERMEYE Mİ GİTTİ?

Serdar Aksoy sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide Ankara’ya CHP genel merkezine gidip, genel başkan Kemal Kılıçtaroğlu’nu ziyaret edip projelerini anlattığını dile getirdi ve bütün menemen halkının selamını ilettiğini söyledi.

Bize gelen söylentilere göre ise, Aksoy’un bu koronavirüs tedbirlerinde, iller arası seyahatın yasak olduğu günde Ankara’ya Kemal Kılıçtaroğlu huzuruna hesap vermeye gittiği yönünde oldu. Söylentilerin arkasında ise Menemen’i ilk önce CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, daha sonra ise CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat’ın ziyaret etmesi oldu. CHP İzmir Milletvekilleri Sevda Erdan Kılıç ve Mahir Polat’ın Menemen’i farklı günlerde ziyaret edip projeler hakkında bilgi alması ve CHP genel başkanı Kılıçtaroğlu’na aktarması neticesinde böyle bir durumun yaşandığı aktarılıyor.

Bir diğer söylenti ise Aksoy’un CHP genel başkanı Kılıçtaroğlu’ndan tamamlayamadığı projeler için madii yardım talep etmesi oldu. Kasanın boş olduğunun nedenin, işçilerin maaşlarının zamanında ödenememesi ve aksamasının nedenini Menemen’de yapılan projelerin olduğunu söylemesi oldu.

Kılıçtaroğlu’nun  Aksoy’a ne cevap verdiğinin ise ilerleyen günlerde Aksoy’un yapacağı işlerden çıkacağı görülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir